Bajkowe spotkania… – Filia w Przysietnicy

Bajkowe spotkania…
Filia w Przysietnicy

Zapraszamy na cykliczne spotkania online z najmłodszymi czytelnikami biblioteki.

Podczas dzisiejszego spotkania z Misią Marysią zachęcamy do wspólnej zabawy karnawałowej.

A jeśli karnawał to Bal Przebierańców, w związku z tym proponujemy, aby każde chętne dziecko przebrało się w dowolny stój karnawałowy, udokumentowało to na zdjęciu, które należy przesłać na pocztę e-mali biblioteki: biblioteka.przysietnica@interia.pl

Każdy uczestnik zabawy otrzyma słodki upominek, a autor najbardziej oryginalnego przebrania otrzyma niespodziankę.

Razem ze zdjęciem należy przesłać wypełnioną zgodę na przetwarzanie wizerunku znajdującą się poniżej.

Na zdjęcia czekamy do 2 lutego.

O odbiorze nagród poinformujemy 3 lutego, a wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na portalu Facebook.

Księżniczki, wróżki, piraci, policjanci itp. do dzieła!!!