Informacje o Bibliotece w PJM

Tekst do odczytu maszynowego

Witamy w Powiatowej i Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu, przy ulicy Mickiewicza 33.

Informacje o zbiorach i godzinach otwarcia znajdziesz na stronie www: biblioteka-starysacz.pl oraz w zakładce „oferta”.

Wypożyczymy i udostępnimy na miejscu:

• książki,
  • czasopisma,
  • audiobooki,
  • gry planszowe.

To również miejsce spotkań, wydarzeń kulturalnych, wystaw i warsztatów dla każdej grupy wiekowej.

Jeśli chcesz zostać naszym czytelnikiem i ukończyłeś 16 lat, możesz osobiście założyć kartę czytelnika w Bibliotece. To usługa, za którą nic nie płacisz.

Jeśli nie jesteś pełnoletni, przyjdź z opiekunem prawnym, który wypełni i podpisze formularz zapisu.

Możesz przeglądać naszą ofertę, w zakładce „Starosądecki Katalog”, zamawiać, przeglądać i prolongować książki on-line.

Jeśli chcesz uzyskać pomoc w zaplanowaniu wizyty w bibliotece, napisz do nas: biblioteka.starysacz@gmail.com, lub zadzwoń: 18 4460095

Dodatkowe informacje, znajdziesz pod ikoną „Biblioteka bez barier”.

Nasza biblioteka jest miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich użytkowników.

Czekamy na Ciebie!

Pobierz: Tekst do odczytu maszynowego.pdf