Skip to main content

Czytanie bez limitu

Czytanie bez limitu

Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu otrzymała 4 290 złotych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa, dotyczący dofinansowania w ramach Programu Wieloletniego “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1. Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Środki te zostaną przeznaczone na zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną. Dzięki dotacji zwiększy się liczba darmowych kodów do platformy Legimi, pozwalających na nieograniczony dostęp do blisko 60 000 e-booków z różnych kategorii: kryminały, obyczajowe, fantastyka, science fiction, biografie, reportaże, poradniki, literatura popularnonaukowa (humanistyka, biznes, rozwój, prawo, religia i duchowość). Nie brak jest nowości wydawniczych.

Każdy zarejestrowany czytelnik Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu oraz jej filii może zgłosić się do biblioteki po darmowy kod dostępu do Legimi i przez miesiąc korzystać z usługi. Aby uzyskać dostęp na kolejny miesiąc należy zgłosić się ponownie do biblioteki lub wysłać prośbę na adres: kontakt.starysacz@gmail.com.

Oferta jest dostępna dzięki przystąpieniu naszej instytucji do konsorcjum bibliotek publicznych województwa małopolskiego.

Zachęcamy do skorzystania!

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie..