Empik Go – dla czytelników bibliotek!

Od 1 stycznia 2023 roku Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu dzięki współpracy z Empik GO oferuje swoim czytelnikom w ramach abonamentu bezpłatny dostęp do ponad 60 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów o różnorodnej tematyce, w tym produkcji oryginalnych Empik. Wśród oferowanych publikacji znajduje się również unikatowa na polskim rynku książek elektronicznych kolekcja ekomiksów.

Wszyscy zainteresowani czytelnicy starosądeckiej biblioteki oraz jej filii mogą otrzymać kod, uprawniający do darmowego 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go. Ilość kodów jest ograniczona.

Zachęcamy do skorzystania!

Instrukcja dla czytelnika – jak wykorzystać kod?

• Odbierz kod w Twojej bibliotece.
  • Wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i wpisz otrzymany kod. Aktywacja kodu musi nastąpić w miesiącu
  • w którym pobrałeś kod z biblioteki.
  • Zaloguj się lub zarejestruj w Empik.
  • Pobierz aplikację Empik Go na system iOS lub Android, maks. na 2 urządzenia.
  • Czytaj i słuchaj przez 30 dni od momentu aktywacji kodu.

Instrukcja jak wgrać ebooki na Kindle znajduje się tutaj: www.empik.com/go/kindle