Ferie 2021 – Filia w Barcicach

bałwanek na śniegu - rysunek

Choć w tym roku zupełnie inne, ferie zimowe już trwają!

W związku z tym Filia biblioteczna w Barcicach zachęca do udziału we wspólnej zabawie.

Wszystkim miłośnikom książek proponujemy zimową zabawę czytelniczą.

Na Stronie Starosądeckiej Biblioteki oraz na Facebooku Biblioteki w Barcicach będzie można znaleźć kartę pracy czyli testy, zagadki, rebusy, krzyżówki itp. Czasem wskazówkę trzeba będzie odnaleźć w książce.

Dzisiaj test z wiedzy o Kornelu Makuszyńskim i jego twórczości w związku z urodzinami autora. Dla tych, którzy wolą prace manualne proponujemy wykonanie portretu najbardziej znanego koziołka z komiksu Makuszyńskiego „120 przygód Koziołka Matołka”.

Rozwiązanie testu i prace plastyczne prosimy przynosić do filii bibliotecznej w Barcicach lub przesyłać na skrzynkę odbiorczą Facebook.