Gminny Konkurs Recytatorski „Przedszkolne Wierszyki”

Gminny Konkurs Recytatorski „Przedszkolne Wierszyki. Jan Paweł II w Starym Sączu” został rozstrzygnięty.

W związku z 25. rocznicą pobytu Jana Pawła II na ziemi sądeckiej, Biblioteka włączając się w obchody ogłosiła kolejną edycję Konkursu Recytatorskiego Przedszkolne Wierszyki.

Dzieci 5 i 6-cio letnie z przedszkoli z terenu miasta i gminy Stary Sącz recytowały wiersze w hołdzie dla Naszego Wielkiego Polaka. Powołane jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

• I miejsce: Franciszek Wąchała, Jan Koziński, Aleksandra Opyd.
  • II miejsce: Marii Tokarczyk i Anny Cabały.
  • III miejsce: Miłosz Tokarczyk, Lena Ziółkowska, Mateusz Słowik.

Dzieci, które zdobyły I i II miejsca zakwalifikowały się do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 17 maja w Powiatowej i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Starym Sączu.

Jury przyznało również wyróżnienia dla: Zofii Faron, Sławy Lachner, Marcela Wysoczańskiego oraz Krzysztofa Barycza.

Wszystkim przedszkolakom bardzo gratulujemy!