II Plener Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich na Sądecczyźnie..

„POKOCHAJ SĄDECKIE PEJZAŻE”

24 czerwca w filii bibliotecznej w Przysietnicy miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy inauguracyjnej „Pokochaj Sądeckie Pejzaże”.

W przestrzeni biblioteki zaprezentowano prace akwarelistów, które zachwyciły różnorodnością tematów i technik. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z artystami oraz wysłuchać ich inspirujących opowieści. Wernisaż odbył się w ramach II Pleneru Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich na Sądecczyźnie, który okazał się wyjątkowym wydarzeniem przyciągając miłośników sztuki, literatury i społeczności lokalnej.

Akwareliści goszczą na Sądecczyźnie od 18 czerwca i w tym czasie uwieczniają jej piękno.

Wystawę w przysietnickiej bibliotece można będzie oglądać do 28 czerwca w godzinach pracy biblioteki, później będzie prezentowana w różnych zakątkach Polski, promując tym samym piękną ziemię sądecką.