Niech góry wołają radośnie – wystawa

5 listopada 2021 r. w filii bibliotecznej w Gołkowicach Górnych obyło się uroczyste otwarcie wystawy połączone z wernisażem, Janusza Motylskiego.

Główne dziedziny twórczych zainteresowań artysty mieszkającego w Karpaczu to: malarstwo, rysunek, grafika, tkanina unikatowa, rzeźba, fotografika. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków, laureat polskich i międzynarodowych nagród oraz wyróżnień w zakresie sztuki swoje dzieła wystawił w ponad 60 wystawach indywidualnych i ponad 150 zbiorowych.

Wszystkich Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie, a tym którzy jeszcze nie zobaczyli wystawy zapraszamy do obejrzenia w godzinach pracy biblioteki.