Przedpremierowa promocja książki Izabeli Skrzypiec Dagnan!

Przedpremierowa promocja książki Izabeli Skrzypiec Dagnan
“Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe”

Z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku przebiega pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”, w starosądeckiej bibliotece gościła Pani Izabela Skrzypiec-Dagnan, autorka współczesnych powieści obyczajowych. Z wykształcenia jest historykiem sztuki, z zawodu muzealnikiem. Mieszka w Starym Sączu. Zakochana w książkach, od czytania przeszła do pisania.

Przez kilka lat pisała artykuły o tradycji i obrzędowości polskiej do lokalnego czasopisma „Z Grodu Kingi”. Pasjonatka dobrej literatury, malarstwa dziewiętnastowiecznego i górskich szlaków. Zadebiutowała w 2019 roku powieścią obyczajową „Świetnie się bawię w twoich snach”.

Na spotkaniu on-line opowiadała o swojej twórczości i przeczytała fragmenty nowej powieści pt. „Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe”. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania autorskiej interpretacji fragmentów tej nastrojowej opowieści, która toczy się na tle malowniczych beskidzkich krajobrazów.