Przedszkolaki z Ujanowic i Laskowej z wizytą w Starosądeckiej Bibliotece

Tuż przed rozpoczęciom wakacyjnego wypoczynku, grupa dzieci z przedszkoli w Ujanowicach i Laskowej z powiatu Limanowskiego odwiedziła starosądecką bibliotekę.

Dzieci miały możliwość zwiedzenia biblioteki. Literacko bawiły się ze swoim ulubionym bohaterem Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi, rysowały przygody bohaterów z książki pani Grażyny Bąkiewicz „O króliczku wędrowniczku. Historia prawdziwa”. Przyjemnie spędziły czas grając w gry planszowe czy układając puzzle z bajkami.

To był wesoły i ciekawy dzień dla przedszkolaków z sąsiadujących gmin.

Nasza biblioteka ponownie zapełniła się mnóstwem dzieci, chętnych do czytania, wypożyczania książek i przebywania wśród nich.

Zapraszamy wszystkich do ponownie otwartych wnętrz bibliotecznych.