Rozdanie nagród w konkursie „Bajkowa przygoda”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Bajkowa przygoda” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od przedszkolaków i klas 1-3 ponad 50 prac konkursowych. Wszystkie możecie obejrzeć w naszej bibliotece i na funpage filii bibliotecznej w Barcicach.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci książką. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić ich uwagę na rolę czytania w rozwijaniu swoich zainteresowań i wyobraźni.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość, bo takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace, pozostałe otrzymały wyróżnienia. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody w postaci książek i słodkości.

Serdecznie dziękujemy Paniom wychowawczyniom, dzieciom i rodzicom za udział. Zapraszamy do biblioteki.