Skip to main content

Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim

„Sieć na kulturę w podregionie nowosądeckim” w Filii Bibliotecznej w Barcicach

W ramach projektu „Sieć na kulturę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”). Projekt realizowany był przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Miło nam poinformować, że filia biblioteczna w Barcicach zakończyła warsztaty „Edukacja Online”, które odbywały się w ramach projektu „Sieć na kulturę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”). Projekt realizowany był przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

W zajęciach online uczestniczyła młodzież w wieku 13-18 lat.

Cykl szkoleń obejmował 31 godzin lekcyjnych warsztatów online, na których uczestnicy wzbogacili się o nową wiedzę na temat narzędzi przydatnych w szkole. Poznali czym jest peer-to-peer learning i storytelling, czyli sztuka tworzenia ciekawych historii, poznali zawiłości netykiety oraz sposoby dbania o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze.

Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i mile spędzony czas na nauce przez zabawę!

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie..