Spotkanie autorskie z Jadwigą Marzec

W dniu 26 kwietnia Powiatowa i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna im. Wiktora Bazielicha miała okazję gościć sądecką autorkę wierszy, bajek i opowiadań dla dzieci panią Jadwigę Marzec.

W spotkaniu promującym książkę „Traper i Lukier poznają ciekawe zakątki Sądecczyzny” wzięli udział uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu wraz z opiekunami. Dzieci będące na spotkaniu wykazały się dużą wiedzą na temat Sądecczyzny, żywo odpowiadały i miały mnóstwo pytań do pisarki dotyczących jej książek i życia.

Najnowsza książka opowiada o dalszych losach dwóch żądnych przygód piesków, które wracają do domu i odkrywają mniej znane zakątki Sądecczyzny, przeżywając przy tym wiele zaskakujących przygód.

Pieski pośród wielu miejsc, które odwiedziły zawitały również do starosądeckiej biblioteki. Żeby się przekonać… co się jeszcze ciekawego wydarzył, zapraszamy do przeczytania książki, która jest już dostępna w bibliotekach Powiatu Nowosądeckiego.