Spotkanie autorskie z Pawłem Wakułą

Paweł Wakuła – pisarz, ilustrator i rysownik prasowy był gościem spotkania autorskiego w starosądeckiej bibliotece w środę 1 czerwca 2022 r. W literacko-ilustratorskich „Książkowych degustacjach-biblioteki atrakcjach” uczestniczyła grupa dyskusyjna Senior+Książka z Klubu Seniora w Łącku, podopieczni dziennego Domu Seniora w Starym Sączu, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki i czytelnicy biblioteki.

Paweł Wakuła od 1995 roku jest związany z tygodnikiem Angora, gdzie tworzy rysunki i humoreski. Podczas spotkania autor w humorystyczny sposób opowiadał o swojej twórczości i o bohaterach książek, rozmowę wzbogacał rysunkami, odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników spotkania oraz wpisywał dedykacje w zakupionych przez nich książkach.

Spotkanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach Programu Rządowego Partnerstwo dla książki.