Skip to main content

Warsztaty z Joanną Krzyżanek

Warsztaty z Joanną Krzyżanek

W ostatnim tygodniu września odbyły się warsztaty oraz spotkania autorskie z Joanną Krzyżanek, autorką popularnych książek dla dzieci, serii o Kurze Adeli, Lamelii Szczęśliwej, Cecylce Knedelek, Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków oraz opowiadań o Rodzinie Wafelków i wielu innych.

Warsztaty dla bibliotekarzy bibliotek publicznych z powiatu nowosądeckiego odbyły się 27 i 28 września 2021 r. Przygotowywały bibliotekarzy do niestandardowych metod pracy, zachęcających dzieci i młodzież do czytania.
Na spotkaniach autorskich w dniach od 29 września do 1 października 2021 r., które odbyły się w bibliotekach publicznych powiatu nowosądeckiego w: Korzennej, Florynce, Starym Sączu, Łącku i Podegrodziu, Pani Joanna opowiadała o bohaterach swoich książek, zachęcała do czytania opowieści o Starym Knedelkowie.

Natomiast książeczka Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków stała się pretekstem do uświadomienia dzieciom potrzeby znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Na zakończenie był czas na autografy, pamiątkowe zdjęcia oraz nieszablonowe prace plastyczne.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie..