Wizyta małych czytelników z Popowic

W dniach 21, 23 i 28 września 2021r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Popowicach wraz ze swoimi opiekunami po raz pierwszy odwiedzili starosądecką bibliotekę.

Zwiedzając bibliotekę dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, w jaki sposób można zapisać się do biblioteki i jakie obowiązują w niej zasady, by zostać pełnoprawnym czytelnikiem.

Dzieci wysłuchały czytanych przez bibliotekarza opowiadań, chętnie rysowały bajkowe postacie, rozwiązywały krzyżówki, szarady i quizy literackie a także zapoznały się z księgozbiorem Oddziału dla Dzieci.

Na koniec spotkania wszyscy założyli karty biblioteczne oraz wypożyczyli sobie książki.