Wycieczka do bibliotek gminy Stary Sącz

Panie ze Stowarzyszenia „Szafirki”, działające przy filii bibliotecznej w Gołkowicach Górnych w dniu 10 sierpnia 2021 r. odwiedziły nowo otwartą bibliotekę w Przysietnicy. Po obejrzeniu pięknego obiektu wzięły udział w wernisażu „Portret Ady Sari wraz z prezentacją: opowieść o Adzie Sari”, którą przedstawił pan Andrzej Długosz, prezes Towarzystwa Miłośników Starego Sącza. Opowieści o Adzie Sari zilustrowane były zdjęciami rodzinnymi artystki ze zbiorów Państwa Jolanty i Jana Czechów.

Następnie grupa udała się do Barcic, aby i tam zobaczyć bibliotekę i zapoznać się z jej działalnością.

Ostatnim przystankiem wycieczki była Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu. Panie zostały zaproszone do obejrzenia biblioteki i zapoznały się z jej funkcjonowaniem. Pod koniec spotkania obejrzały krótki film z otwarcia biblioteki.

Wszystkim Pracownikom bibliotek bardzo dziękujemy za poświęcony czas, dostarczenie interesujących, fachowych informacji i serdeczne przyjęcie.