Wyniki konkursu na najlepszą recenzję książki #Portal randkowy

Konkurs na najlepszą recenzję książki #Portal randkowy pomyślnie dobiegł końca!

Prace, które do nas wpłynęły, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pozytywny, a nawet entuzjastyczny (w znakomitej większości) odbiór książki, ale też zaskoczeni kreatywnością twórców recenzji.

Poza klasycznymi opisami zawierającymi streszczenie #Portalu randkowego oraz własne odczucia i opinie, pojawiło się nagranie audio – co dla wydawnictwa specjalizującego się jednak w audiobookach jest wyjątkową przyjemnością😊.

Bardzo trudno było wskazać najlepszą pracę. Dlatego idąc za przykładem konkursu na recenzję powieści Baku, Moskwa, Warszawa, postanowiliśmy poza nagrodą główną przyznać dodatkowe wyróżnienia i w ten sposób nagrodzić kilkuosobową grupę Czytelników upominkami książkowymi.

Jury w składzie Wydawca, Autor i współpracownik Wydawcy, wyłoniło laureatkę głównej nagrody.

Nagroda główna:

• Pani Renata Wojciechowska z Konina.

Specjalne wyróżnienia:

• Pani Karolina Konarzewska, która pięknym głosem, z nienaganną dykcją i w świetnej interpretacji odczytała swoją recenzję😊 – Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 139, al. KEN 21 w Warszawie
  • Pani Marta Konopka-Kubeczko – Biblioteka w Warszawie – Ursusie;
  • Pani Kalina Swojak – Biblioteka w Kaliszu.

Wyróżnienia:

• Pani Aniela Czyżyk – Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi;
  • Pani Małgorzata Hofmann – Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie;
  • Pani Paulina Tomasiak – Powiatowa i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu;
  • Pani Anna Długołęcka – Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece Publicznej, Warszawa – Ursus;
  • Pan Michał Jarzyna – Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku;
  • Pani Arleta Nowak – Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece Publicznej w Tucholi.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!