XI edycja konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować o rozpoczętej XI edycji konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora organizowanego przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” i Fundację Sądecką przy wsparciu portalu oraz miesięcznika „Sądeczanin”.

Celem konkursu jest wyróżnienie oraz promocja utworów literackich i publikacji, które podejmują tematy związane z Sądecczyzną i Sądeczanami oraz uhonorowanie sądeckich autorów.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich propozycji do tegorocznej edycji konkursu w dwóch kategoriach:

1. Książka o Sądecczyźnie – mogą być zgłaszane książki reprezentujące wszystkie gatunki literackie, dzieła naukowe i popularnonaukowe wydane w 2022 roku.
  2. Sądecki autor – mogą być zgłaszani autorzy, którzy urodzili się lub mieszkają na terenie powiatu nowosądeckiego.
    Szczegóły dotyczące zasad kwalifikacji zawarte są w regulaminie konkursu, który przesyłamy w załączeniu razem z formularzami zgłoszeniowymi, dostępnymi także na portalu http://sadeczanin.info
    Zgłoszone propozycje książek i autorów będą prezentowane na portalu sadeczanin.info razem z informacją o instytucji zgłaszającej.
    Liczymy na Państwa zainteresowanie i chęć współpracy przy działaniach promujących literaturę regionu i jej twórców.

Pliki do pobrania: